Soni shkëlqen krah personit të zemrës (VIDEO)

By

Tash e një kohë këngëtarja Soni Malaj është në lidhje me Kelvin nga Tirana.

Çifti që kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë nuk shfaqen shpesh bashkë në rrjete sociale, ndonëse në evente publike janë të pandarë.

Njejtë ka ndodhur edhe sonte në shpalosjen e koleksionit të ri të Joni Peçit.

Krah miqve, Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, çifti shkëlqejnë teksa cakërrojnë gotat e shampanjës.

Gëzuar! /Prive.al

View this post on Instagram

😍😍

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm