Yllka Kuqi shumë seksi në videoklipin e ri (FOTO)

By

Këngë e klip të ri, këtyre ditëve, do të keni edhe nga Yllka Kuqi.

Këngëtarja ka nisur punën për projektin e ri, dhe sot zbuloi se xhirimet veç kanë filluar.

Përmes një fotografie në Instagram, Yllka njoftoi se është duke filmuar një pjesë të klipit ku po duket shumë seksi në një fustan të zi të dizajnuar nga Valdrin Sahiti.

Pa shumë detaje, këngëtarja nga Gjakova, shkroi “making off new video”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm