Yllka Kuqi publikon këngën e premtuar, vjen klipi i “Fale” (VIDEO)

By

Ditë më parë Prive raportoi se këngëtarja Yllka Kuqi, e kishte shtyrë datën e publikimit të klipit të saj të ri, ngase nuk ishte ndarë e kënaqur me projektin.

Por, dita e publikimit nuk paska qenë larg për artisten gjakovare.

Yllka dje ka lansuar këngën “Fale”, në të cilën nuk vjen ndryshe nga herët e tjera as në të kënduar, e as në të veshur.

Si gjithnjë, edhe këtë herë ajo në klip vjen tejet elegante dhe me shumë stil. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm