Nesër në Prive – një mbrëmje atraktive me me yjet shqiptarë

By

Nesër në emisionin Prive, vjen Teuta Selimi, këngëtarja e cila sapo ka lansuar projektin e saj të ri.

Ndërsa, përveç saj edhe reperi Da Ghost, kësaj here është protagonist i rubrikës “Qitja Pikën”, për t’i përfunduar fjalitë e Prive.

Këngëtari Skerdi që sapo është martuar, rrëfen jetën e re bashkëshortore.

Kurse në intervistë për Prive, kësaj here flasin edhe Gena dhe Melinda Ademi.

Ndiqeni të shtunën në ora 19:00 nëKlan Kosova me Liberta Spahiun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm