Një mama kauboje! Ariana Fejzullahu po duket sikur të ketë ardhur nga Texas

By

Po pret fëmijën e saj të katërt, dhe po duket tejet në formë.

Ariana Fejzullahu, e famshme si gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe si blogure mode (meqë instagrami i saj është i mbushur me kombinime të shtrenjta veshjesh nga përditshmëria e saj), na befason me dukjen thuajse gjithmonë.

Nënë e tre fëmijëve, po pret të katërtin dhe prapë se prapë nuk ka shtuar asnjë kilogram, ndërsa nuk i ka të pakta publikimet në rrjetet sociale.

Së fundmi, e nxirë nga dielli dhe me një lëkurë të bronztë, Ariana ka publikuar një fotografi me një kapele kashte kaubojsh, dhe po duhet sikur të kishte zbritur nga Texas (ku një veshje si kjo, është e cilësuar edhe si kostum kombëtar).

View this post on Instagram

👩🏽‍🌾

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

Artikuj të ngjashëm