Sa është rritur djali i Besnikut të 2po2? (FOTO)

By

Jeta familjare e tij shkon pa ndonjë bujë të madhe për dallim prej këngëve dhe bashkëpunimeve të tij.

 
Siç e ka theksuar edhe vet  nëpër paraqitje të ndryshme televizive, ai nuk është ndonjë avanturier i madh, pasi është shumë i lumtur nga martesa e tij me Arbena Grajçevcin dhe ka dy djem të mrekullueshëm,Gentritin dhe Eronin.

 

Ky i fundit sot feston ditëlindjen e 16 dhe babi i tij i famshëm Besniku e ka uruar në një mënyrë mjaft miqësore./PRIVE.AL/

12939707_10208600336476129_444731960_n

Artikuj të ngjashëm