Granit Xhaka emocionon me urimin pasi u bë xhaxha

By

Mbrëmë erdhi në jetë djali i Taulant Xhakës, vëllait të Granit.

Ai dhe bashkëshortja e tij Arbnora sollën në jetë një djalë i cili quhet Klevis.

Pas këtij lajmi të gëzueshëm, Graniti hyri në Instagram për t’i njoftuar të gjithë ndjekësit e tij se është bërë xhaxha dhe për të bërë një urim shumë emocionues.

“Doja të ndaja me ju Gëzimin dhe emocionin më të madh që kam ndjerë pram kur mora lajmin që jam bërë XHAXHA.
Faleminderit ZOT🙏🙏😀. Vëllai im @tx.34, dhe @__arbnoraaaaaa__ sollën pram në jetë djalin e mrekullueshëm me emrin Klevis❤që ta gëzojë emrin , të këtë jetë të gjatë dhe plot shëndet në jetë.
Axhi Granit ju uron çdo të mirë dhe sa me shumë shëndet per ju gjithë.
Njejtë gëzim dhe emocion kam ndje si ditën që u bëra vetë babë. Zot faleminderit për këtë dhuratë. 🙏👌Jam shum shum i lumtur dhe me fat që ju kam.
Axhi Granit, @leonita.x , dhe Ayana ju duan fort ❤ jemi shum shum krenar. Gjithmonë do jemi me ju”, ka shkruar futbollisti poshtë fotografisë së familjes së re.

Urime familjes Xhaka./Prive.al

View this post on Instagram

I would like to share with you the greatest joy and emotion that I’ve experienced yesterday! However, yesterday I became an uncle. Thank you God 🙏🏻 My dear brother @tx.34 and his wife @__arbnoraaaaaa__ gave birth to their wonderful son Klevis yesterday. ❤️ Klevis, from the bottom of my heart, I wish you good health and success in your life, my little nephew. ❤ Uncle Granit is very proud of you. I felt the same joy and excitement when I became a father myself. Thank you God for this great gift. 🙏 I am very, very happy and glad to have you here with us. Uncle Granit, @leonita.x and Ayana love you very much – we are very, very proud. We will always be there for you ❤❤❤❤ ——————————————- Doja të ndaja me ju Gëzimin dhe emocionin më të madh që kam ndjerë pram kur mora lajmin që jam bërë XHAXHA. Faleminderit ZOT🙏🙏😀. Vëllai im @tx.34, dhe @__arbnoraaaaaa__ sollën pram në jetë djalin e mrekullueshëm me emrin Klevis❤që ta gëzojë emrin , të këtë jetë të gjatë dhe plot shëndet në jetë. Axhi Granit ju uron çdo të mirë dhe sa me shumë shëndet per ju gjithë. Njejtë gëzim dhe emocion kam ndje si ditën që u bëra vetë babë. Zot faleminderit për këtë dhuratë. 🙏👌Jam shum shum i lumtur dhe me fat që ju kam. Axhi Granit, @leonita.x , dhe Ayana ju duan fort ❤ jemi shum shum krenar. Gjithmonë do jemi me ju ❤❤❤❤ #family #prouduncle #stayhealthy #gx34

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Artikuj të ngjashëm