Agon Amiga reagon pas deklaratës së Lumi B lidhur me Babastars (FOTO)

By

Të hënën që sapo kaloi, Lumi B rrëfeu shumë gjëra në emisionin NIN në Klan Kosova.

Në një pjesë, reperi u pyet rreth grupeve shqiptare, në fokus Babastars dhe OTR.

Lumi tha se nuk ka tjerë anëtarë përveç Getit dhe Majkit në Babastars sikurse veç Noizy në OTR.

Pas kësaj deklarate, Agon Amiga ka reaguar përmes një shkrimi të postuar në instastory.

“Oh tollum a e ke gjet nanen kush ta qet ngjum’, shkroi reperi.

Më poshtë linku i emisionit dhe postimi i Agon Amgiës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm