Blero zbulon detaje nga kënga e re me Teutën (FOTO)

By

Javën e kaluar, Prive ju njoftoi që Blero dhe Teuta janë bërë për herë të parë bashkë për një këngë.

Dyshja, të cilët kanë vite në karrierë, kanë vendosur që këtë muaj të sjellin një projekt i cili quhet “Ske jetë” dhe këtë e ka zbuluar Blero.

Kënga bashkë me videoklip publikohet sonte me fillim të orës 19:00.

Ka qenë Blero ai që ka hyrë në Instagram dhe ka zbuluar këto detaje lidhur me projektin e parë bashkë me Teuta Selimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm