Kë e refuzoi Robert Berisha për bashkëpunime? (VIDEO)

By

Është njëri prej këngëtarëve të cilin e kemi parë shpesh në bashkëpunime.

Por, Robert Berisha është detyruar t’i refuzojë disa.

Në 25 pyetje me të, artisti i cili ka hyrë vonë në industrinë e muzikës si këngëtar, tregoi se ka refuzuar disa artistë të rinj.

Ndër të tjerash, Roberti rrëfei vështirësitë si dhe tregoi shumë gjëra rreth vetes dhe muzikës përmes kësaj rubrike të cilën ju mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm