Duda e Kapo vijnë me ‘Killa’

By

E paralajmëruan si bashkëpunim që do jetë ‘më hip-hop se muzika hip-hop që po bëhet së fundmi’ dhe ia kanë qëlluar në shenjë.

Capital T dhe Duda sapo kanë publikuar projektin e përbashkët të tyre ‘Killa’.

Kënga duket të jetë shumë premtuese si hit dhe hyn në vazhdën e disa projekteve që dyshja, ndaras kanë gati për 2016-tën. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm