Me cilin personazh të njohur po han darkë Fadil Berisha?!

By

Fotografi shqiptar, Fadil Berisha karrierën dhe krijimtarinë e tij po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku jeton që një kohë të gjatë.

Ai vazhdon të jetë një ndër emrat më të kërkuar të kësaj fushe duke bashkëpunuar me modele dhe bashkëpuntorë tjerë të famshëm.

Ai njihet për fotografitë e tij interesante, duke nxjerrë gjithmonë në pah më të mirën nga secila modele.

Ai mbrëmë ka postuar një fotografi në profilin e tij në Instagram, ku shihet duke darkuar me Ivana Trump, ish gruan e kandidatit republikan për president, Donald Trump./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm