Blero i ‘kundërpërgjigjet’ Teutës!

By

Aktorja Teuta Krasniqi pak minuta më parë publikoi një kolazh të fotove të vajzës së saj, Tarës me rastin e festës në shkollën ku Tara vijon mësimet.

Aty, aktorja e njohur shprehej me super lativa për të bijën dhe sukseset e saj.

E në një interval kohor prej rreth 20 minutash, foto me Tarën ka postuar edhe Blero nën mbishkrimin: Ti me ben babin ma krenar ne bote zemra jem ?❤️. Te dua pa kufi.

Vështirë besohet fakti se kjo mund të jetë ‘lojë ping-pongu’ megjithëse është koincidencë interesante fakti se nga orët e mesditës kur kanë ndodhur festa, dyshja kanë pritur të njejtën kohë për imazh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm