Ja si duket Kida sot në mbrëmjen e maturës! (FOTO)

By

Sukseset e mëdha në rrafshin profesional dhe ndërtimi i një karriere të konsoliduar tash e disa vite mund të krijojnë përshtypjen se Kida është një këngëtare më e madhe në moshë sesa realisht.

Vetëm 18 vjeçe, ajo sot ka përmbyllur kaptinën e rëndësishme të shkollës së mesme.

Megjithëse nuk e ka cekur se pamja është nga matura, në një video të postuar nga vetë këngëtarja, ajo shihet teksa shkëlqen në fustanin e gjatë.

Kujtojmë se Kida pak muaj më parë si e rritur tashmë nënshkroi vazhdimin e kontratës me On Records. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm