Çfarë kanë të përbashkët Kida e Dafina?! (Foto)

By

Këngëtaret Orhidea Latifi dhe Dafina Zeqiri shpeshherë e kanë gjetur veten në faqet e shtypit rozë për ngjajshmëri.

E fundit ishte gjatë verës për shkak të stilit të flokëve. Të dyja këngëtaret janë treguar ‘rebele’ dhe kanë eksperimentuar shumë.

Mirëpo tani kanë një tjetër gjë të përbashkët. Në klipin e fundit të Dafina Zeqirit ‘Rude Girl’ shihen format supersexy dhe veshje të zgjedhura me kujdes nga stafi i saj por ka një detaj që e kemi parë më herët.

Në një nga skenat e ‘Rude Girl’, veshjen e sipërme të Dafinës e kemi parë më herët në klipin ‘O’najr’ të Kidës i publikuar në Korrik të vitit 2014.

Për më shumë shihni fotografinë me skenat e të dy klipeve.

dafina kida veshja

Artikuj të ngjashëm