Blero edhe ‘1 herë’ me Ukin! (Video)

By

Tashmë është bërë publike se Blero është bërë bashkë me Uki Latifin për një projekt të ri muzikor. Ky produksion mban emrin ‘1 herë’ dhe do të lançohet gjatë javës tjetër.

Artistët në Prive rrëfejnë detajet nga kjo këngë e po ashtu parashikimet. Producenti Prygo rrëfen se ky duet ka elementë të mirë pasiqë përshtaten vokalet e tyre.

Për Bleron ky tekst ka dhe përmbajtje personale teksa për Soulkid jo. Teksti sipas Latifit është imagjinative.

Tashmë ky duet është finalizuar dhe pritet që shumë shpejt të jetë i publikuar në YouTube.

Artikuj të ngjashëm