Genta dhe Etnon ‘e dridhin’ në klipin e ri

By

Sapo është publikuar kënga e re e Etnon dhe Genta Ismajlit e titulluar ‘Shake it’.

Ky krijim muzikor mban vulën e Blackfish Entertainment kurse për realizimin e videoklipit është përkujdesur Max Production.

Siç treguan artistët në Prive, ideja për të qenë Genta në klip ishte e Etnon, teksa këngëtarja e pranoi me kënaqësi këtë ftesë.

Në plane të tyre pas ‘Shake it’ janë edhe një varg projektesh tjera por momentalisht, ata do shijojnë suksesin e këtij projekti që në minutat e parë nga publikimi po pëlqehet nga publiku. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=GNlf6YbjUO4

Artikuj të ngjashëm