Mark Marku dhe Nora Muçaj në Zvicër!

By

Këngëtarët Mark Marku dhe Nora Muçaj ka kohë që janë në lidhje dashurie. Këtë lajm e kanë konfirmuar edhe vetë ata në një prononcim muaj më parë.

Madje Nora në klipin ‘In Love’ ka skena ku puthet me Markun.

E që nga ai klip janë larguar pak nga vëmendja e publikut për të qëndruar vetëm me njëri-tjetrin.

Këto ditë ata janë duke qënruar në Zvicër dhe këtë e kanë bërë publike përmes një fotografie që e kanë publikuar në rrjetet sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm