Pse Jonida nuk i foli Ermal Mamaqit për 3 vite?

By

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” është këngëtarja Jonida Maliqi tregoi se për tre vite nuk i ka folur Ermal Mamaqit. Bëhet fjalë për periudhën kur kanë qenë në Lice.

Jonida tregoi se nuk i ka folur për 3 vite Ermalit pasi moderator asokohe i bënte pritë nxënësve të Liceut.

“Unë për 3 vite nuk i kam folur me gojë Ermalit sepse i bënte pritë të gjithë nxënësve të Liceut Artistik me shakatë e tij së bashku me Eglein Laknorin. Kisha gjithmonë ankth kur e shihja Ermalin se e dija që do bënte ndonjë bëmë dhe mbaja seriozitetin që më karakterizonte”, u shpreh Jonida.

Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën “Ktheju Tokës”.

Artikuj të ngjashëm