Blerando injoron gjithçka që Shqipja ka thënë për të

By

Edhe Blerando ka qenë pjesë e klipit të bisedave mes Adrit dhe Shqipes.

Ai është shprehur se nuk ka koment për ata të dy, përcjell Klankosova.tv.

“Çka flasin këta dy nuk më intereson se fjalë të kota po flasin. S’kam koment për këta të dy”, është shprehur ai.

Artikuj të ngjashëm