Buci dhe Adri shkëmbejnë replika të ashpra

By

Pas shfaqjes së klipit të Shqipes me Adrin, ka reaguar Buci.

Ai ndër të tjera i ka thënë Adrit ta dëgjojë atë për të mësuar, përcjell Klankosova.tv.

“Duhesh me m’ngu mua për mu mësu”, është shprehur Buci.

Artikuj të ngjashëm