Vesa reagon ashpër pas komenteve të Shqipes që pa në material

By

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Vesa ka reaguar ashpër ndaj bisedave të Adrit me Shqipen.

Kjo e fundit e ka cilësuar Vesën “fëmijë”, dhe të njëjtën e ka ritheksuar edhe në studio.

“S’janë të gjithë fëmijë, ti edhe Blerando jeni”, ka thënë Shqipja pos tjerash.

Për të parë reagimin e Vesës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm