Kjo është arsyeja pse Shyhretja dhe Mahmuti nuk po sjellin këngë bashkë

By

Ishim mësuar ndër vite t’i shohim vazhdimisht bashkë në projekte të reja.

Por distancimi tash e një kohë në skenën muzikore shqiptare nuk kemi parë një projekt të ri nga Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli.

Kjo ka mjaftuar që në media të shkruhet vazhdimisht mbi një krisje të raporteve artistike mes dy këngëtarëve të muzikës popullore.

Por cila është e vërteta?!

Për të parën herë në Prive, dyshja ndarazi shpalosin të vërtetën e raporteve me njëri-tjetrin. Mes tjerash, Mahmuti dhe Shyhretja zbulojnë se pse kanë marrë vendim të mos sjellin për një kohë këngë bashkë

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm