Bleona nuk lejoi që ky incident t’i prishë fotosesionin (VIDEO)

By

Të modelosh dhe të pozosh, jo gjithmonë është aq e hijshme dhe e padëmshme sa duket.

Për të shkrepur në fotografi të bukur dhe interesante, nganjëherë subjekti i fotos duhet të kalojë nëpër disa sfida më të vështira fizike.

E së fundmi Bleona realizoi një fotosesion rrugëve të Hollywood-it gjatë natës.

Por që take super të larta dhe një pavijon i lagur nga shiu nuk janë edhe aq kombinim i mirë – dhe Bleona rrëshqiti.

Por këngëtarja arriti të menaxhojë situatën, dhe sigurisht të nxjerrë disa foto shumë të bukura. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm