Antwa flet për divorcin, fëmijët, problemet me drogën dhe ligjin

By

Rubrika e re e Prive “My Story” nisi me rrëfimin drithërues të Antuas, i cili tregon fill e për pe jetën e tij më të gjitha rëniet dhe ngritjet.

Si ndodhi martesa në Zvicër që bekoi çiftin me tre fëmijë dhe çka çoi në ndarje. Personazhi ynë u distancua nga fëmijët për dy vjet rresht, kur në ndërkohë po luftonte me varësinë nga droga dhe në fund, burgun.

Ndiqni të plotë rrëfimin e Antuas në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm