Skerdi më në fund publikon “Tradhtare 2” (VIDEO)

By

Është publikuar më në fund, projekti i shumëpritur i Skerdit me titull “Tradhtare 2”.

Këngëtari mbajti premtimin e dhënë për fansat e tij të cilët po e prisnin gjatë këtë këngë të realizuar nga Bini Nebihu.

Ky projekt pason duetin e tij me Labinot Tahirin.

Më poshtë dëgjojeni këngën dhe njëkohësisht lexoni statusin e tij./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm