Bim Bimma sonte vjen me projektin e ri “Shqipet nalt”

By

Njëri prej rap artistëve më të mirë në skenën shqiptare Bim Bimma pas një kohe shumë të gjatë paralajmrimi të albumit ai vendosi ta shtyej publikimin e tij deri në stinën e dimrit apo ne verën e vitit 2017.

Aryset e kësaj vonese sipas reperit janë disa bashkëpunime që kanë ardhur së fundmi dhe kohën që ato marrin deri në përfundim të tyre andaj duke llogaritur edhe këto bashkëpunime albumi do arrinte shifrën e 30 këngëve dhe do të ishte gati për publikim.

Por Bimi nuk ka dashur të na lërë “duarthatë” ai sonte në orën 20:00 do të sjellë projektin e ri “Shqipet Nalt” pjesë e videoklipit janë edhe shum fytyra të njohura duke bërë simbolin e shqiponjës me duar gjë që e tregon më së miri edhe vetë titulli i këngës./Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm