Publikohet “Adem Jashari” nga Gold Ag dhe Shyhrete Behluli (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi mes Gold Ag-së dhe Shyhrete Behlulit me titull “Adem Jashari”.

Ky projekt muzikor ishte paraparë të lansohej më 27 nëntor por për shkak të tragjedisë që ndodhi në Shqipëri, ku tërmeti mori jetën e 51 personave dhe plagosi qindra të tjerë, u anulua.

Megjithatë, kënga e shkruar nga Gold Ag me orkestrim të Virusit tashmë është në YouTube dhe ju mund ta shihni e dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm