Besoni ose jo, këtë gjë e bëri Elvana sot për herë të parë pas 10 vitesh

By

Një dalje në rrugët e qytetit mund të jetë gjëja më e zakonshme për në, por për Elvana Gjatën, në asnjë mënyrë.

Shëtitja në qytetin ku u rrit, Tiranën është luks për këngëtaren që vjen një herë në një… dekadë!

Besoni apo jo, dita e sotme ka shënuar daljen e parë të këngëtares në qytet për të shijuar kohën me diell bashkë me nënën dhe motrat, pas  10 vitesh.

Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale ku shprehet: ‘Per fat te keq nuk bej me shetitje ne qytetin tim.. Hera fundit ka qene rreth 10 vite me pare. Edhe pse jetoj ketu’.

Kujt do i shkonte mendja? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm