Edhe një bashkëpunim epik, Tuna këngën e re po e punon me…

By

Ju kujtohet kënga “Bileta”?

Për ne mbetet një nga orkestrimet dhe këngët me vargjet më të bukura të muzikës moderne shqipe.

Dhe sigurisht nga kombinimi Armbend Rexhepagiqi dhe Tuna Sejdiu, s’kishte çka të pritej tjetër.

Dyshja mbahen mend për bashkëpunime ikonike në muzikë, ndërsa ka ardhur koha që të sjellin një tjetër.

Është Tuna ajo që ka xhiruar në një studio muzikore e ka plasuar videon në Instagram, ndërsa aty shihet Armend Rexhepagiqi e kjo video lë të nënkuptohet se ata të dy, po përgatisin një këngë bashkë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm