Pak muaj pas ndarjes, këngëtari shqiptar kurorëzon dashurinë? (FOTO)

By

Ka fare pak muaj nga momenti kur u bë e ditur që këngëtari shqiptar Erik Lloshi u nda nga e dashura e tij modele.

Pas një lidhjeje mbi një vjeçare, dyshja ndanë përfundimisht rrugët dhe nga ajo kohë më s’dëgjuam mbi statusin e këngëtarit.

Por, nëse mendoni që Eriku ka kaluar këto kohë duke e marrë veten pas ndarjes i vetëm, gaboheni!

Ai ka befasuar ditën e sotme me një postim ku shfaqë dorën e një vajze me unazë në gisht.

Kaq ka mjaftuar që fansat ta urojnë për fejesën/martesën e mundshme.

Se me kë ka lidhur dashurinë Eriku dhe pse një hap i tillë ndodhi kaq befasishëm, mbetet ta kuptojmë me kohën./Prive.al

??????

A post shared by Eriklloshi (@eriklloshi) on

Artikuj të ngjashëm