Besa Kokëdhima paralajmëron projektin e ri

By

Besa Kokëdhima ka paralajmëruar projektin e saj të ri.

Ajo hyri në Instagram për të ndarë një video të shkëputur nga klipi.

Projekti quhet “Lost” dhe është punuar nga Bledbeats.

Më poshtë mund ta shihni videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm