Përveç Roanit, ky është personi më me rëndësi për Majlindën (FOTO)

By

Fëmijët janë gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë dikujt.

Këtë fat e ka pasur edhe bukuroshja Majlinda Zeka, e cila është bërë nënë para pak kohësh.

Ajo dhe ish i dashuri i saj, reperi Kastriot Rexha u bekuan me një vogëlush bukurosh, që i lanë emrin Roan.

Dhe duke qenë nënë vet, ajo shihet qartë që i do fort fëmijët. Majlinda ka edhe një vajzë të motrës me emrin Klea, të cilën e do jashtëzakonisht shumë.

Meqenëse e ka ditëlindjen, Majlinda e ka uruar Klean duke i thënë se ajo dhe Roani, janë gjithçka në jetë për të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm