Kjo foto e Adrolës nuk paraqet një realitet të vërtetë

By

Së fundmi modelja shqiptare, Adrola Dushi po kalon kohë në plazh.

Teksa ajo pozonte për disa foto në plazh si material për Instagram, ajo zbulon një detaj.

Këto foto nuk janë një realitet i vërtetë, por realitet Instagrami! Dhe në foton tjetër ajo paraqet realitetin e vërtetë, mamaja modele teksa kalon kohë me djalin e saj dhe fëmijë të tjerë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm