Benny e Robb Daddy vijnë me ‘Ayo’

By

Siç edhe iu paralajmëruam dje në Prive.al, Benny dhe Robb Dady, dy artistë shumë premtues tashmë kanë finalizuar projektin e tyre të përbashkët ‘Ayo’.

Kënga është publikuar para pak minutash në Youtube dhe në përshtypjet e para, kritikat nga publiku janë shumë pozitive.

‘Ayo’ është produkt muzikor i studios muzikore Zzap&Chriss, si pjesë e familjes së On Records në të cilën bën pjesë Robb Daddy. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm