Ben në lidhje me modelen e Playboy?

By

Ben Affleck ka pasur një takim të nxehtë!

Aktori 46-vjeçar i Justice League është parë duke darkuar në Malibu me Miss-in e Playboy për muajin maj 2018, Shauna Sexton.

Ben e ka festuar ditëlindjen e tij këtë javë dhe e shfrytëzoi kohën që atë pak ta kalojë edhe me Shaunan.

E dashura e tij, Lindsay Shookus, nuk u pa në shoqërinë e tyre. Në fakt ajo dhe Ben nuk janë parë së bashku që nga muaji i kaluar, duke nxitur kështu thashetheme që ata tashmë janë ndarë. /klankosova/

Artikuj të ngjashëm