Uniku – këngëtari i verbër sjell këngën “Ngjyrat e dashurisë” (VIDEO)

By

“Ngjyrat e dashurisë” është kënga më e re e Unikut – këngëtarit me mungesë të të pamurit.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Ilir Berani ndërkaq orkestrimin e bëri Florent Boshnjaku.

Uniku ka mbaruar akademinë e muzikës në Prishtinë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm