Ikona italo-franceze, koncert në Shqipëri

By

Kantaurorja dhe ikona e modës franceze, Carla Bruni do të vijë për herë të parë me një koncert për për publikun shqiptar. Bruni do të performojë 11 këngë nga albumi i ri ‘Prekje franceze’.

Këngëtarja e ka përshëndetur publikun shqiptar me anë të një videoje, duke i ftuar në amfiteatrin e Butrintit më 21 qershor.

“Përshëndetje të gjithëve në Shqipëri. Jam Carla Bruni dhe do këndoj për ju në Ditën e Festës së Muzikës në teatrin e vjetër të Butrintit në orën 21:00”, shprehet ajo.

 

Artikuj të ngjashëm