Bëhuni gati për të vuajtur më shumë se me ‘Najher’ të Ylli Limanit! (Foto)

By

‘Najher’ është kënga më e suksesshme e Yll Limanit deri më tani. Edhe pse pa videoklip, teksti dhe melodia e saj depërtuan tek të gjithë.

Shumë kush edhe ka vuajtur me këtë produksion muzikor por bëhuni gati për të vuajtur më shumë.

Kështu të paktën të lë të kuptosh postimi i fundit që ka bërë Yll Limani në ‘Story’ të Instagram.

Pak para orës 5 të mëngjesit, artisti ka shkruar këngën më të trishtë që ka bërë ndonjëherë.

Nuk dihet nëse kur do të lançohet kjo këngë pasiqë tani në radhë është dueti me 2po2 për këngën ‘Dritat’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm