Valdrini poston imazhin e parë të vajzës (FOTO)

By

Muaj më parë, dizajneri Valdrin Sahiti u bë baba për të parën herë.

Ai dhe Edita fituan epitetin e prindërve me ardhen në jetë të Bellas.

E gjithë këtë kohë, dizajneri e ka mbajtur vajzën më larg ekspozimit në publik.

Nuk ka pasur deri sot asnjë foto të bukuroshes së vogël por jo më!

Akulli është thyer ditën e sotme.   Në një të dielë familjare, Valdrini ka zbuluar imazhin e plotë të Bellas e cila është ‘vërshuar’ nga lodrat prej më të ndryshmeve. /prive.al

Artikuj të ngjashëm