Pas fotos në aeroplan privat flet Agnesa: Raporti me biznesmenin indian…

By

Muaj më parë, në mediat e shtypit rozë u raportua për një lidhje të Agnesa Vuthajt me një biznesmen indian.

Ajo u pa në aeroplanin e tij privat dhe kjo gjë ndezi thashetheme në rrjet.

Por cila është e vërteta e kësaj ‘lidhje’?

Në intervistën më poshtë kuptoni shumëçka rreth jetës së ish-Miss Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm