Bëhet viral momenti kur një fans tenton të prekë pjesët intime të Maluma

By

Reperi kolumbian Maluma performoi në Madison Square Garden më 6 tetor 2023, si pjesë e turneut të tij botëror Don Juan. Pak para fillimit të koncertit, teksa këngëtari përshëndeti të pranishmit përpara se të dilte në skenë, një grua e paidentifikuar tentoi t’i rrëmbejë bigët. Këngëtarja ia hoqi menjëherë dorën dhe e qortoi verbalisht, përpara se të hynte siguria e lokalit

Videoja e ndërveprimit tashmë është bërë virale për mënyrën se si këngëtarja reagoi ndaj një gjesti kaq të papërshtatshëm, siç ilustrohet nga postimi i mëposhtëm në Twitter:

Përdoruesit e rrjetit reaguan shpejt ndaj incidentit në Nju Jork, duke përdorur mediat sociale, veçanërisht Twitter, për të shprehur ndjenjat e tyre për këtë çështje.

Shumë e mbështetën këngëtarin në reagimin e tij, duke treguar se ai u vu në një situatë të sikletshme dhe të pakëndshme dhe reagoi në mënyrën më të mirë që mund të kishte.

Këngëtarin e kanë mbështetur edhe të tjerë, të cilët janë shprehur se gjeste të tilla janë krejtësisht të papërshtatshme dhe të papranueshme, pavarësisht gjinisë së personit në të dyja anët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm