Kylie Jenner shëndrrohet në një personazh të famshëm të Disney për Halloween

By

 

Kylie Jenner zgjodhi të maskohej si një version tejet provokativ i Sirenës Ariel nga filmi i Disney për Halloween

View this post on Instagram

found my flounder… 🐠

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

“Ariel u rrit …”, shkroi themeluesja e Kylie Skin në Instagram, duke ndarë fotografi nga kostumi i saj me ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

Ariel grew up.. ♥️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Duket se Kylie ishte pjesë e një grupi epik të princeshave të Disney me shoqet e sajs Stassie Karanikolaou, Sofia Richie, Victoria Villarroel dhe Yris Palmer të cilat u maskuan si Hirushja, Bukuroshja e Fjetur, Jasemini dhe Belle.

Disney Princess group costume

Nëse keni qenë duke ndjekur veshjet e Kylie, Ariel shënon maskimin e saj të tretë këtë sezon drithërues. Për kostumin e saj të parë, nëna e Stormi u vesh si Madonna kurse shoqja e saj Stassie u maskua si Britney Spears për të rikrijuar performanca e tyre famëkeqe VMA.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm