Ndryshimi i Adele përgjatë viteve (FOTO)

By

Adele ka ndryshuar shumë përgjatë viteve.

Që nga koha kur ajo u paraqit publikisht si artiste në skenat botërore e deri sot, këngëtarja ka pësuar ndryshime madje drastike.

Duke nisur nga Brit Aëards të vitit 2008 e deri në ë festën e ditëlindjes së Drake – shumë më e dobët se dikur – 23 tetor 2019.

Hidhjani një sy fotografive të mëposhtme dhe do të habiteni me ndryshimet e saj./Prive.al

Adele në BRIT Awards, 20 shkurt 2008

Kur kishte shkuar për xhirime në “The Late Show” më 16 qershor 2008

Në Mercury Music Awards më 9 shtator 2008

Në Grammys më 8 shkurt 2009

Pa grim në prezantimin e Barbara Tfank në Javën e Modës në New York , 14 shtator 2009

Në koncertin e VH1 Divas, 17 shtator 2009

Në shoun CMT Artists of the Year, 30 nëntor 2010

BRIT Awards, 15 shkurt 2011

Echo Awards, 24 mars 2011

Adele me flokët kaçurela, 21 prill 2011

MTV VMAs, 28 gusht 2011

Grammys, 12 shkurt 2012

BRIT Awards, 21 shkurt 2012

Golden Globes, 13 janar 2013

Grammys, 10 shkurt 2013

Oscars, 24 shkurt 2013

Duke i dhuruar pak dashur Oscar-it të saj

Me vetullat e zbardhura, 1 shtator 2013

19 dhjetor 2013

Pas xhirimeve në “The Late Show”, 23 nëntor 2015

Në Grammy Awards, 12 shkurt 2017

Në festën e ditëlindjes së Drake – shumë më e dobët se dikur – 23 tetor 2019

 

Artikuj të ngjashëm