Para Duas, kjo bukuroshe ishte përfolur si e dashura e Anwar Hadid

By

Në Qershor, Prive.al zbuloi se këngëtarja Dua Lipa është në një romancë të re.

Ky lajm erdhi surprizë për shumëkë sepse ishte në një interval tejet të shkurtër kohor nga zhvillimi i fundit – ai i ndarjes së Duas me Isaac Carew.

Tashmë, vëllai 20-vjeçar i motrave Hadid, Anwar është edhe zyrtarisht ‘dhëndërr’ i shqiptarëve që ka marrë vëmendje të madhe pas fotove me Duan.

Por a e keni ditur se për kë është lakuar paraprakisht emri i Anwar për një lidhje të dashurisë?

Mediat botërore kanë shkruajtur për dyshimet e një romance me Kendall Jenner. Dyshimet kishin nisur nga frekuentimet e vendeve të përbashkëta dhe detajve në veshje që dyshja kishin shkëmbyer me njëri-tjetrin, sidoqoftë gjërat asnjëherë nuk morën një trajtë serioze.

Dua duket të jetë vajza që pa asnjë mëdyshje i ka vjedhur zemrën Hadid dhe këtë gjë ai nuk ka ngurruar ta tregojë në sytë e publikut që në ditët e para të konsolidimit të lidhjes. /Prive.al

image

Artikuj të ngjashëm