Befason Getinjo: Prej sot po largohem nga muzika…

By

Getinjo ka befasuar me një postim të fundit, veçse nuk e la shumë gjatë…

Reperi fillimisht tha se do ta linte muzikën duke falënderuar të gjithë për përkrahjen deri sot e më pas tha se gjithçka ishte një shaka.

Ai nuk e ka ndërmend të largohet nga muzika madje albumi i tij është gati.

Përmes Instagramit, reperi zbuloi se ka punuar në album dhe se gjithçka do të dalë së shpejti.

Nuk dihet ende sa këngë janë brenda dhe me kë ka bashkëpunuar ai./Prive.al

Artikuj të ngjashëm