Ndahen Blero dhe Afrona?

By

Lidhja e këngëtarit Blero Muharremi dhe modeles Afrona Dika çoi aq shumë pluhur sa që ende janë në fokus të medias dhe fansave poashtu.

Çdo lëvizje e tyre nuk jet pa u komentuar dhe bërë lajm. Disa thashetheme dolën se lidhja e tyre ka filluar të zbehet dhe se dyshohet për ndarje por ky lajm nuk është i vërtet.

Blero dhe Afrona po ia kalojnë siç është më së miri dhe po shijojnë jetën momentale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm