Ku ia mësyen Leonora Jakupi, Ganimete Musliu e Vjollca Haxhiu?

By

I kemi parë shpesh herë të shoqëruara me njëra-tjetrën.

Leonora Jakupi e Ganimete Musliu sot ia mësyen së bashku një destinacioni të cilin këngëtarja nuk e bëri të ditur, përveç fotografisë që postoi në Instagram.

Artistja dhe Deputetja ishin të shoqëruara edhe nga Vjollca Haxhiu e cila ishte ulur në pjesën e pasme të makinës që po e ngishte Ganja.

Sidoqoftë, iu urojmë një ditë të bukur treshes së kombinuara mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm