Ndahet nga jeta Adem Mikullovci

By

Ka vdekur aktori i njohur Adem Mikullovci.

Lajmin e ka bërë të diura gruaja e të ndjerit, Lumnije Mikullovci.

“Sonte pas mesnatës në ora 00:20 ndëroj jetë më i dashuri jonë Adem Mikullovci! Për informata tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë”.

Mikullovci legjislativin e kaluar ishte deputet i Lëvizjes Vetëvendosje.

Artikuj të ngjashëm