Bebe Rexha në ballinën e revistës norvegjeze

By

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha e cila para disa dite ka mbajtur koncerte në disa qytete europiane është angazhuar më shumë.

Përpos disa intervistave në televizion dhe radio ajo ka realizuar një set fotografik për ballinën e revistës norvegjeze ‘2 minutter’.

Ky numër i revistës del në treg me 4 qershor për të cilën Rexha është shfaqur shumë e gëzuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm